Co robimy

Piszemy, redagujemy, mówimy, ilustrujemy, organizujemy, publikujemy, drukujemy, sprzedajemy. Wiemy KOMU, CO i JAK komunikować. Wyznajemy dobry content. Wymyślamy i realizujemy strategie marketingowe. Opracowujemy raporty branżowe. Paramy się Custom Publishingiem. Sprzedajemy produkty i usługi. W sieci tradycyjnych i nowych kanałów komunikacji szukamy najlepszego rozwiązania, łącząc kreatywność ze skutecznością. Wypełniamy treścią zadaną formę. Nad naszą formą nieustannie pracujemy.

więcej niż dziennikarstwo

Redagujemy przesłane treści lub proponujemy swoje. Przeprowadzamy wywiady, robimy reportaże. Przygotowujemy posty, teksty i grafikę na strony WWW, ulotki, reklamy, bannery lub na jakiekolwiek inne nośniki informacji. Bierzemy udział w konferencjach, spotkaniach czy targach. Wracamy i opracowujemy materiał. Piszemy specjalistyczne i branżowe artykuły, newsy, testimoniale, rozdziały książek, scenariusze, BIO, CV, oficjalne pisma. Dziennikarstwo to nasza specjalność. Komunikujemy dla biznesu. Piszemy branżowe raporty.

PR i CSR

Ponadto, że napiszemy zadaną treść, to możemy pójść krok dalej, wysyłając ją w świat do odpowiedniej grupy odbiorców. Po czym przygotowujemy raport z całości działań. W efekcie nawiązujemy i budujemy relacje. Public Relations. Nie ma jednak dobrych relacji bez CSR - społecznej odpowiedzialności biznesu. Dbamy o interesy społeczne i ochronę środowiska.

social media

Kreujemy efektywny dialog i interakcję. Tworzymy posty i grafikę, organizujemy konkursy i wydarzenia, planujemy działania reklamowe. Obserwujemy rynek. Budujemy i angażujemy społeczność wokół firmy i marki. Lubimy to!

custom publishing

Piszemy teksty, redagujemy treść, robimy zdjęcia, przygotowujemy grafikę i skład, drukujemy. Jednym słowem - kompleksowo tworzymy branżowe biuletyny i czasopisma. 

proces namingowy

Twórczo pracujemy nad nazwą, claimem i hasłem dla firmy, produktu lub usługi. Nasz kontekst, historię i ostateczną kreację objaśniamy, wspólnie dopracowujemy i finalnie zastrzegamy. 

strategia marketingowa

Co? Po co? Jak? Komu? Ile? Gdzie? Ile jeszcze? Za ile? Konkurencja, misja, cele, target, trendy, pozycjonowanie, USP, program marketingowy, kanały komunikacji, media społecznościowe, trudności i ryzyko, najgorsze scenariusze, harmonogram działań. Sprawdzamy i dopracowujemy każdy szczegół, aby nowa marka mogła podbijać rynek. I co ważne - wdrażamy i realizujemy te strategie.

CI i www

Zaczynamy od kawy i znaku, a kończymy na systemie. Analiza, diagnoza, logotyp, zarys języka graficznego, spisanie księgi - po naszej stronie. Nowa, lepsza, ładniejsza, prostsza, profesjonalna, graficznie i tekstowo dopracowana strona WWW - zrobimy! 

szkolenia, warsztaty, wydarzenia

Organizujemy czas i miejsce, grupę odbiorców, prelegentów, albo wyjątkowych gości... Kameralnie, oryginalnie, zawodowo, prywatnie. Sami też bywamy wykładowcami.   

doradzimy, zrobimy

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, a może gdzieś po drodze się zagubiłeś, albo chciałbyś coś zmienić, albo, bo…